Salihli TV

SALİHLİ KOCATÜRK OKULLARI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR!

Salihli Kocatürk Okulları 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesi, öğretmenlere yönelik olan eğitim seminerlerine başladı.

SALİHLİ KOCATÜRK OKULLARI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR!
18 Ağustos 2017, Cuma

   Salihli Kocatürk Okullarında görevli yönetici ve öğretmenler, 2 hafta boyunca devam edecek olan seminerlerde,okul yöneticileri ve  Eğitim Bilimleri Uzmanları eşliğinde yeni eğitim öğretim yılı öncesi seminerler alacak. “Biz Hazırız” sloganı ile gerçekleştirilen seminerlerde Kocatürk Okullarının başarı grafiğinin bu yıl da en üst düzeyde olması amacıyla bilimsel çalışmalar gerçekleştirilecek.

  Salihli’de 3. yılında güçlü, etkili,çağdaş  yönetim ve eğitim-öğretim kadrosuyla 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılına hazır olduklarını söyleyen okul müdürü İsmail KOCAMAZ,seminer programı başlangıcında tüm eğitim kadrosunu TEOG zaferleri için kutladı.2017-2018 eğitim öğretim yılında da akademik ve sosyal başarıların artarak sürmesi için çalışmalara başladıklarını ifade etti.

  Kocamaz,Kocatürk Okullarının uzman eğitim kadrosuyla Salihli’de bu yıl da adından söz ettireceğini vurgularken,yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilere başarılar diledi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.