Salihli TV

Tugay Komutanı Albay Güven Dere'den ziyaret

Manisa 1'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere tarafından Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş ile Şehit Aileleri ve Gazilere ziyaret gerçekleşti.

Tugay Komutanı Albay Güven Dere'den ziyaret
11 Ağustos 2017, Cuma

Gerçekleşen ziyarette Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş: ‘Değerli Komutanımızın Şehit Ailelerimize ve Gazilerimize gereken önemi ve değeri vermesinden büyük memnuniyet duyduk. Yanımızda olması bizlere hassasiyetle yaklaşması Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin beklentisidir. Bunu kendilerinde görmemiz üyelerimize moral ve hayata olan motivasyonları için gereken yaklaşımlardır’dedi.

Manisa Tugay Komutanı Albay Güven Dere yaptığı açıklamada, ‘ Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz bizlere emanettir. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız gereken desteği her daim taraflarına sunacağız’ diye konuştu.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.