Salihli TV

Konum Koleji'nden polise indirim müjdesi

Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşçı'yı makamında ziyaret eden Salihli Konum Koleji yönetim kurulu üyeleri Emniyet Teşkilatı çalışanlarının çocuklarına % 25 indirim müjdesini verdi.

Konum Koleji'nden polise indirim müjdesi
10 Ağustos 2017, Perşembe

   Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşçı'yı makamında ziyaret eden Salihli Konum Koleji yönetim kurulu üyeleri Emniyet Teşkilatı çalışanlarının çocuklarına % 25 İndirim müjdesini verdi.

    Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı Konum Kolejlerine yaptıkları jestten dolayı; "Salihli'de tecrübeli kadrosu ile hizmet veren ve eğitime büyük katkı sağlayan Konum Kolejlerine bize gösterdikleri ilgi ve yaptıkları jestten dolayı Salihli Emniyet'i adına teşekkür ediyorum." dedi.

    Konum Koleji Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çetiner; “Bizden desteğini esirgemeyen İlçe Emniyet Müdürümüz Mehmet Taşcı'ya  ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.