Salihli TV

Sardes Satranç Spor Kulübü önümüzdeki yıl da 1.lig de

Temmuz ayında Konya'da düzenlenen Türkiye Satranç 1.liginde mücadele eden Sardes Satranç Spor Kulübü önümüzdeki yıl da 1.lig de mücadele etme hakkı kazanarak ligi tamamladı.

Sardes Satranç Spor Kulübü önümüzdeki yıl da 1.lig de
09 Ağustos 2017, Çarşamba
     Kurum adına açıklama yapan Gürkan Aydeniz bir eğitim kulübü olarak genç masalarda kendi yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin de  yer aldığı takımımızla Salihli’yi ve Manisa’yı Türkiye Satranç 1. liginde temsil ettik. Bizim için burada en önemli başarı sıfırdan aldığımız Salihlili öğrencilerimizin  Türkiye Satranç 1.liginde oynayacak seviyeye gelmiş olmalarıdır. Sponsorsuz bir şekilde 1.ligde kurumsal destekleri sponsorları olan kurumlara karşı mücadele ettiklerini belirten Aydeniz, sponsor bulmaları durumunda süper lige çıkma mücadelesi verebileceklerini ve süper ligde Beşiktaş, Türk Hava Yolları, Hatay Büyükşehir belediyesi gibi kurumlarla bir eğitim kulübü olarak mücadele edeceklerini belirti.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.