Salihli TV

Konum Koleji'nden Salihli Ticaret Borsası'na indirim jesti

Salihli Ticaret Borsasını ziyaret eden Konum Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri adına İsmail Çetiner, ziyarette borsaya kayıtlı üyelerin çocuklarına %25 indirim müjdesi verdi.

Konum Koleji'nden Salihli Ticaret Borsası'na indirim jesti
08 Ağustos 2017, Salı
   Salihli Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleşen protokol imza törenine Konum Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri adına İsmail Çetiner, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy ve Yönetim Kurulu üyesi M. Emin Deniz katıldı.
   Konum Koleji Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çetiner; “Bölgemizin “Yerel Markası” olan Konum Kolejimizin deneyimli eğitim kadromuz ve modern alt yapımızla Salihlimize hizmet veriyoruz. Öğrencilerimizin girecekleri akademik sınavlarda başarılı olmaları kadar çağdaş, akılcı düşünen, milli ve kültürel değerlerini tanıyıp korumayı ilke edinmiş bireyler olarak yetişmeleri için mücadele ediyoruz. Ayrıca ilçemizde faaliyet gösteren Kurumlar ile iş birliği içinde birlikte başarılı adımlar atmakta bizim için çok önemli. Bu bağlamda ilçemizin önemli kuruluşu olan Salihli Ticaret Borsası ile protokol imzalamaktan çok mutluyuz. Salihli Ticaret Borsası ile imzaladığımız protokole göre 2017-2018 öğretim yılında Borsaya kayıtlı üyelerin çocuklarına %25 oranında eğitim ücreti indirimi uygulanacaktır.” dedi.
    Borsa Başkanı Aksoy; “Borsamız üyelerine katkı sağlayacak her faydayı önemsiyoruz. Yaptığımız bu protokolle de üyelerimiz çocuklarının daha kaliteli bir eğitim imkânı sağlamak istedik. Bu yüzde 25’lik indirimle üyelerimize maddi olarak da fayda sağlayacağımıza inanmaktayız. Protokolün hayırlı olmasını dilerim.” dedi. 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.