Salihli TV

Salihli Emniyeti uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından Salihli genelinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Salihli Emniyeti uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor
07 Ağustos 2017, Pazartesi
    Salihli’de düzenlenen operasyonlarda 30 gram bonzai maddesi, 42 adet uyuşturucu sentetik hap, esrar maddesi, 1 adet kurusıkıdan bozma JERİCO marka tabanca ve 5 adet MKE yapımı fişek ele geçirildi.
  Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri farklı tarihlerde üç ayrı operasyon düzenlendi.
      Düzenlenen operasyonlarda Ç.P., M.C.S., S.T. ve C.T. isimli şahıslardan 42 adet uyuşturucu sentetik hap ve 43 adet fişek halinde satışa hazır (73 gram ) esrar maddesi ele geçirilmiş, şüphelilerden C.T. ve S.T. çıkarıldığı adli merciler tarafından uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
   Bölge Trafik İstasyon Amirliği önünde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ile yapılan yol uygulamasında bir otobüste yolculuk yapan E. A. isimli şahıstan 1115 gram esrar maddesi, 1 adet kurusıkıdan bozma JERİCO marka tabanca ve 5 adet 7,65 MM çapında MKE yapımı fişek ele geçirilmiş, şüpheli çıkarıldığı adli merciler tarafından uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine teslim edildiği belirtilirken İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ile koordineli olarak yapılan çalışma kapsamında S. Ö. isimli şahıstan 30 Gram BONZAİ maddesi ele geçirilmiş, şahıs sevk edildiği adli mercilerce uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine teslim edildiği açıklandı.
   Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı, “Salihli İlçemizde huzur ve güvenliğin sağlanması için suç ve suçlularla etkin ve kararlı mücadelemiz devam edecektir” dedi. 
 
 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.