Salihli TV

SALİHLİ'NİN SULTANLARI CAN HASTAHANESİN'DE SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Türkiye Voleybol 1. Lig ekiplerinden Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, yeni sezon öncesinde sağlık kontrolünden geçti.

SALİHLİ'NİN SULTANLARI CAN HASTAHANESİN'DE SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ
07 Ağustos 2017, Pazartesi

   Salihli Özel Can Hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Turhan Togan nezaretinde sağlık taramasından geçen yeşil-beyazlı oyuncular, EKG, kan değerleri ve efor testine tabi tutularak muayene edildi.   

   Özel Can Hastanesinde sağlık kontrolünden geçen oyuncuların, herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadığını açıklayan Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Sözer, “ Yeni sezon için tüm spor dallarında hazırlıklarımız başladı. Voleybol takımımız da sağlık kontrolünden geçerek Baş Antrenör Bora Şensoy yönetiminde yeni sezon çalışmalarına başladı. Önümüzdeki sezonda çok çalışarak hedeflerimize ulaşacağımıza inancımız tam. Belediyespor bünyesinde faaliyet gösteren tüm takımlarımız ile diğer spor kulüplerimize yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.