Salihli TV

Ödemişli Feride Teyze "CAN HASTANESİ"nde şifa buldu

Ege Bölgesi'nin başarılı sağlık kuruluşlarından olan Özel Can Hastanesi yine Salihli'de başarılı bir operasyona imza attı.

Ödemişli Feride Teyze
07 Ağustos 2017, Pazartesi
 
   Ödemişli 67 yaşındaki Feride Kara her iki dizindeki kireçlenme nedeniyle Salihli Özel Can Hastanesi’ne başvurdu.
    Uzun yıllar Ödemiş ve  bölgesine şifa olan  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Celal Burhanettin Barış’ın Salihli Özel Can Hastanesi’nde göreve başlamasıyla Ödemiş’te yaşayan bir çok hastası Özel Can Hastanesi’ni tercih etmeye başladı.
  Ödemişli 67 yaşındaki Feride Kara ise dizlerindeki şikayetinden dolayı Salihli Can Hastanesi'ne Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Celal Burhanettin Barış’a muayene oldu. Muayene sonucunda ise her iki dizinde kireçlenme nedeniyle aynı anda iki dizine birden protez uygulandı. 
    Ameliyatın ise 2 saat sürdüğünü belirten Op. Dr. Celal Burhanettin Barış, “67 yaşındaki Feride teyzemiz 2 dizinde birden meydana gelen kireçlenme sebebiyle yürümekte zorluk çekiyordu. Hastanemize başvurdu.  Hastanemizde uygulanan diz protez ameliyatı sonrasında bir gün sonra yürümeye başladı. Hastamız 2 gün sonra ise sağlığına kavuşarak taburcu oldu. Sonuç olarak hastamız Feride teyze bu ameliyat sonucunda yıllar önce sahip oldukları ağrısız dizleri ise, rahat rahat yürüyüp gezebilir, geceleri ağrısız uyuyabilir.” dedi. 
 
 
   67 yaşındaki Feride Kara; “Doktorumuzu uzun yıllar Ödemiş’te yaptığı başarılı ameliyatlardan tanıyorduk. Dizlerimdeki ağrılardan artık yürüyemeyecek duruma gelince  kendisine başvurdum. Muayene sonucunda diz protezi olmam gerektiği belirtildi. Ameliyatımı oldum 2 gün içinde sağlığıma kavuştum. Şuan rahat bir şekilde yürüyebiliyorum. Ayrıca başta doktorum Op. Dr. Celal Burhanettin Barış’a ve Özel Can Hastanesi’ne personeline ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür  ederim” dedi. 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.