Salihli TV

Her yerde kayıp oğlunu arıyor

"Spora gidiyorum" diye çıktı 15 gündür haber alınamıyor.

Her yerde kayıp oğlunu arıyor
28 Temmuz 2017, Cuma

 Manisa'nın Yunusemre ilçesinde bir kadın, 15 gün önce spora gideceğini söyleyerek evden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen oğlunu arıyor. 
 Edinilen bilgiye göre, Manisa'nın Yunusemre ilçesine bağlı Mutlu Mahallesi'nde yaşayan 19 yaşındaki Muhammed Fatih Kocabay, annesi Sema Erşen'e spora gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. Uzun bir süre oğlu Muhammed Fatih'ten haber alamayan ve telefonla da kendisine ulaşamayan anne Sema Erşen, oğlunun irtibata geçtiğini düşündüğü akrabalarıyla durumu paylaştı. Akrabalarının da Muhammed Fatih'ten haber almaması üzerine anne Erşen durumu polise bildirdi. Yapılan araştırmalar sonucunda kayıp olan Muhammet Fatih'in banka hesabında bulunan parayı çektiği ve telefonunu da kapattığı öğrenildi. Anne Sema Erşen ise 15 gündür kendisinden haber alınamayan oğlu Muhammed Fatih'i arıyor. Eşinden ayrı ve oğlu Muhammed Fatih'le yaşayan anne Erşen, vatandaşlara çağrıda bulunarak oğlunu görenlerin hemen durumu polise bildirmesini istedi.
 Oğlunun hayatından endişe eden anne Erşen, kayıp Muhammed Fatih'in bir an önce bulunmasını istedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.