Salihli TV

2 BİN 409 TL BORCU İÇİN HAPİSE GÖNDERTMİŞ

SALİHLİ BELEDİYESİ HABERİMİZİ DOĞRULADI...SALİHLİ BELEDİYESİ 88 YAŞINDAKİ ESKİ KİRACISINI 2 BİN 409 TL BORCU İÇİN HAPİSE GÖNDERTMİŞ...

2 BİN 409 TL BORCU İÇİN HAPİSE GÖNDERTMİŞ
23 Temmuz 2017, Pazar

SALİHLİ BELEDİYESİ HABERİMİZİ DOĞRULADI...SALİHLİ BELEDİYESİ 88 YAŞINDAKİ ESKİ KİRACISINI  2 BİN 409 TL BORCU İÇİN HAPİSE GÖNDERTMİŞ...

PARAN YOKSA 88 YAŞINDA BİLE OLSAN FARKETMEZ DOĞRU CEZAEVİNE UYGULAMASI VİCDANLARI YARALADI...

  1929 Doğumlu 88 yaşındaki M.P. adlı vatandaşa okuma yazması olmamasına rağmen İcra Dairesine götürülerek tahahhüt imzalattırılan ve sonrada İcra Ceza Mahkemesi’ne şikayette bulunulup yine daha sonra şikayet sonucunda da evinde yakalatırılıp cezaevine hapise gönderten Salihli Belediyesi Cumartesi günü gazetemizde çıkan haberi yaptığı kamuoyu açıklaması ile doğruladı.

SALİHLİ BELEDİYESİ BİLEREK VE İSTEYEREK BU UYGULAMAYI YAPMIŞ
 
 Cumartesi günü gazetemizden yayınlanan haberimizi doğrulayan Salihli Belediyesi sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Herhangi bir sonuç alınmaması sonucunu borçlu hakkında İcra Ceza Mahkemesi’ne şikayette bulunulmuştur. Şikayet sonucunda kişi, 21/07/2017 tarihinde yakalanmış" denildi. Salihli Belediyesinin bu uygulaması sosyal medyada tepki topladı.
 
 

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.