Salihli TV

BM VERGİ DANIŞMANLIĞI A.Ş'DEN 50 ÖĞRENCİYE BURS

Salihlili hemşehrimiz Doç. Dr. Mehmet Koç'un Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren BM Vergi Danışmanlığı,Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Anonim Şirketi 22.10.2014 tarihinde vefat eden Enver Çelebi hatırasına toplam 50 öğrenciye, aylık 250 TL eğitim bursu verecek.

BM VERGİ DANIŞMANLIĞI A.Ş'DEN 50 ÖĞRENCİYE BURS
21 Temmuz 2017, Cuma
    BM Vergi Danışmanlığı,Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Mehmet Koç 50 öğrenciye verilecek eğitim bursu hakkında şu bilgileri verdi: “BM Vergi Danışmanlığı,Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. olarak sosyal projemiz kapsamında her yıl Salihli’de ikamet eden ama İstanbul’da öğrenim gören hemşehrilerimize eğitim bursları veriyoruz. Biz  Salihli’den olupta İstanbul’da eğitim gören çocuklarımıza sahip çıkmaya çalışıyoruz. Sonucu da görüyoruz, destek verildiğinde çocuklar tüm engelleri aşıyor. Örneğin burs verdiğimiz iki Salihlili hemşehrimiz şuan İstanbul'da vergi müfettişi olarak görev yapıyorlar başka bir hemşehrimiz şirketimiz bünyesinde hem stajını yapıyor hem de eğitimine devam ediyor.
 
  Eğitim bursunun şartları ve başvurusu internet üzerinden www.bmvd.com.tr adresinden yapılıyor
 
  Mehmet Koç, burs şartlarını ve başvuru şekli hakkında ise şunları söyledi: "Uluslararası vergi danışmanlığı, muhasebe ve bağımsız denetim  hizmeti vermekte olan şirketimizce, 22.10.2014 tarihinde vefat eden Enver Çelebi hatırasına toplam 50 öğrenciye, aylık 250 TL eğitim burs vereceğiz. 
   Şartlarımız şöyle; Salihli’de ikamet eden ve üniversite sınavlarına hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine, İstanbul’da hukuk, maliye, iktisat, işletme eğitimi veren bir fakülteye devam eden üniversite öğrencilerine, yine İstanbul’da hukuk, maliye, iktisat, işletme eğitimi veren bir fakülteye bu yıl başlayacak üniversite öğrencilerine toplamda 50 öğrenciye aylık 250 TL eğitim burs veriyoruz. 
 
 Ayrıca, bursiyer öğrencilere, ücret karşılığında şirketimizde staj yapma fırsatı sunuyoruz. Salihli hemşehrilerimizin başvurularını formu doldurmak suretiyle yapabilirler. Başvuruları, http://bmvd.com.tr/tr/burs-islemleri.html adresinde yer alan formun doldurulması suretiyle yapılacaktır” dedi. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.