Salihli TV

Salihli Fen Bilimleri Koleji'nde yaz okulu eğlencelerle devam ediyor

Açıldığı ilk andan itibaren önemli başarılara imza atan Salihli Fen Bilimleri Koleji yaz kurslarında da ilkleri başarmaya devam ediyor.

Salihli Fen Bilimleri Koleji'nde yaz okulu eğlencelerle devam ediyor
15 Temmuz 2017, Cumartesi
   Fen Bilimleri Koleji yaz kurslarında da öğrencilerine ruhsal ve bedensel gelişimlerinde önem veriyor. Öğrenciler yaz kurslarında yüzme, jimnastik, Bilim dersleri,  At biniciliği ve  satranç dersleri alıyorlar.
   Yaz kursu öğrencilerine ilkleri yaşatmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Fen Bilimleri Koleji Müdürü Halil Tekin, “Salihli’de daha önce Fen Bilimleri Koleji olarak birçok ilke imza attık. Bu sene yaz okullarımızda öğrencilerimize de bu ilkleri yaşatmaya devam ediyoruz. Bildiği gibi biz Kolej olarak yüzme, jimnastik, bilim dersleri,   at biniciliği satranç, Drama derslerimizi öğrencilerimize yaz başından beri gösteriyoruz. Buradaki amacımız at biniciliğindeki gibi eski Türk kültürünü yeni neslimize en iyi şekilde öğretip gelecek nesillerimize aktarmaktır. Tüm ilgisi olan öğrencilerimizi  bu kurslarımıza bekliyoruz” dedi. 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.