Salihli TV

Salihli CHP Danışma Kurulu toplandı

CHP Salihli İlçe Başkanlığı Ziraat Odası konferans salonunda geniş katılımla danışma kurulu toplantısı gerçekleştirdi.

Salihli CHP Danışma Kurulu toplandı
18 Mayıs 2017, Perşembe
         16 Nisan 2017 Anayasa değişikliği Referandum seçimlerini değerlendirmek, fikir alışverişi yapmak, yapılan çalışmaları değerlendirmek, karşılıklı fikir alışverişi yapmak amaçlı il başkanımız, belediye meclis üyeleri, parti yöneticileri, gençlik kolları ve üyelerin katıldığı ziraat odası toplantı salonunda danışma kurultayı toplantısı gerçekleştirildi. 
    Toplantıda konuşan İlçe başkanı Kocabıyık: “Referandum öncesi çok umutluyduk il ve ilçe teşkilatı olarak çok çalıştık bütün emek veren cumhuriyet Halk partililere teşekkür ederim. Çalışmış olduğumuz emeğiz olan Hayır sonucunu hırsızlıkla Evet şekline değiştirdiler sonuç olarak Salihli’de Hayır’ı yakaladık fakat Anadolu ajansı ve yandaş medya evet algısı yaparak Eveti kazandı gösterdi. Fakat bizim genel merkezimiz de üstüne düşeni tam olarak yerine getiremedi. Unutmayalım ki umudun olduğu yerde her zaman bir ışık vardır ve bizim Cumhuriyet ışığımız hiç bir zaman sönmeyecek. Bizler Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde sonsuz inanç ve umutla yürümeye devam edeceğiz.” dedi. 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.