Salihli TV

İslam Korkusuz "Güzel hizmetlere imza atacağız"

Salihli S.S. Sanayii Yapı Kooperatifi Başkan Yardımcısı ve Başkan adayı Ege Oto Cam ve Aksesuar firması sahibi İslam Korkusuz "Genel kurulumuza yaklaşık bir hafta kaldı, biz tüm esnafımızı ve üyelerimizi ziyaret ederek yapacaklarımızı kendilerine anlatıyoruz, kendimizi ifade ediyoruz. Esnaf arkadaşlarımız da düşüncelerini ve isteklerini bize ileterek kooperatifin daha iyi hizmet vermesi için fikir alışverişinde bulunuyorlar. İnşallah bu kutsal görev bize nasip olur da güzel hizmetlere hep birlikte imza atarız" dedi.

İslam Korkusuz
18 Mayıs 2017, Perşembe

  Salihli S.S. Sanayii Yapı Kooperatifi Başkan Yardımcısı ve Başkan adayı  Ege Oto Cam ve Aksesuar firması sahibi İslam Korkusuz ”Genel kurulumuza yaklaşık bir hafta kaldı, biz tüm esnafımızı ve üyelerimizi ziyaret ederek yapacaklarımızı kendilerine anlatıyoruz, kendimizi ifade ediyoruz. Esnaf arkadaşlarımız da düşüncelerini ve isteklerini bize ileterek kooperatifin daha iyi hizmet vermesi için fikir alışverişinde bulunuyorlar. İnşallah bu kutsal görev bize nasip olur da güzel hizmetlere hep birlikte imza atarız” dedi.

   Salihli S.S. Sanayii Yapı Kooperatifi Başkan Yardımcısı ve Başkan adayı Ege Oto Cam ve Aksesuar firması sahibi İslam Korkusuz  "25 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan  Salihli S.S. Sanayii Yapı Kooperatifi Başkanlığına yeni yönetim kurulu arkadaşlarımla adayım" dedi.

  İslam Korkusuz Gelişen Salihli gazetesine yaptığı açıklama ile şunları söyledi: "Seçimimizin hayırlara vesile olmasını istiyoruz. Biz bir aileyiz. Bu seçimde bir hizmet yarışı. Bu genel kurulumuzun kardeşlik, aile ortamında geçmesini diliyoruz. Diğer aday arkadaşlarıma da başarılar diliyoruz.
 
Teveccüh, ilgi ve alakadan dolayı kooperatif üyelerimize teşekkür ediyoruz
 
     Biz sanayiciyiz. Biz esnafız, Biz zanaatkarız. Biz ustayız, kalfayız, çırağız. Bizler Salihli S.S. Sanayii Yapı Kooperatifi olarak büyük bir aileyiz. Genel kurulumuza yaklaşık bir hafta kaldı. Biz tüm esnafımızı ve üyelerimizi ziyaret ederek yapacaklarımızı kendilerine anlatıyoruz, kendimizi ifade ediyoruz. Esnaf arkadaşlarımız da düşüncelerini ve isteklerini bize ileterek kooperatifin daha iyi hizmet vermesi için fikir alışverişinde bulunuyorlar.  Ziyaretlerimizde verdikleri destekten ötürü gördüğümüz  teveccüh, ilgi ve alakadan dolayı kooperatif üyelerimize teşekkür ediyoruz. 
 
Kooperatifimiz yenilikçi, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile hizmet verecek
 
     Kooperatif üyelerimizin düşüncelerini ve isteklerini dikkate alıyoruz. Bu isteklerden bir olan ve projemiz olan sanayi içinde kamera sistemini ve hırsızlıkları önleyici tüm tedbirleri tek tek alacağız. Kurum ve kuruşlarla iyi ilişkilerde bulunup çözüm odaklı bir yönetim anlayışını uygulayacağız. Kooperatifimiz şeffaf, katılımcı ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı ile hizmet verecek.
   
     Bu düşüncelerle geçtiğimiz hafta içinde Salihli Karoser Sanayi esnafının ihtiyaç sorun ve talepleri ile TSE konularını  görüşmek üzere Manisa milletvekili Recai Berber’den randevu talep ettik. Salihli Sanayi Karoser esnafı ile birlikte Soma’ya gittik. Salihli Sanayi Karoser esnafı Manisa milletvekili Recai Berber ile bire bir görüş alışverişinde bulundular ve sorunları kendisine aktardılar ve talepleri milletvekili tarafında olumlu karşılandı. Milletvekili tarafından problemlerin çözümü için çalışma yapılacağı sözü verildi. Biz yönetim olarak problemleri çözmek için bu yola çıktık. Evel Allah da çözeriz ve çözmeye de devam edeceğiz.  
  
     Bu arada Salihli Sanayi esnafı olarak Soma şehitlerinin hayrına verilen yemeğe katılım sağladık ve  şehitlik ziyaret edilerek maden şehitlerimize dualar ettik. Onlarda bizim gibi emekçi insanlardı. Allah rahmet  eylesin  nur içinde yatsınlar. 
 
     Kooperatif demek birlik beraberlik demektir. Çağın gerekliliklerini yerine getiren, alın terinin karşılığını alan, mutlu ve huzurlu sanayi esnaflarının olduğu bir kooperatifle 25 Mayıs sonrası İnşallah güzel hizmetlere  hep beraberce imza atarız" dedi.

 

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.