Salihli TV

SANAT DOSTLARINDAN BAŞSAVCI HASAN UĞURLU'YA ZİYARET

Sanat Dostları grubu, iki ay önce Salihli Cumhuriyet Başsavcısı olarak göreve başlayan Hasan Uğurlu'ya hoş geldin ziyareti gerçekleştirdi.

SANAT DOSTLARINDAN  BAŞSAVCI HASAN UĞURLU'YA ZİYARET
17 Mayıs 2017, Çarşamba
   Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesinin 27 Şubat 2017 tarihli Adli Yargı Kararnamesi ile Bayburt Başsavcısı Hasan Uğurlu Salihli Cumhuriyet Başsavcılığına atanmış ve yaklaşık iki ay önce göreve başlamıştı.
 
Salihli Sanat Dostları Grubundan Ahmet Otman, Yaşar Özkan, Gülgün Yalvaç, Hatice Dirgen, Mustafa Toga, Sedat Günay, Osman Sağbaş ve Erol Aktaş Başsavcıya hoşgeldin ziyaretinde bulunup yeni görevlerinde başarılar dilediler.
 
Sanatı ve sanatçıları çok sevdiğini söyleyen Başsavcı Uğurlu; “Sizlerin bu güne kadar Salihli için güzel şeylere imza atmış olduğunuzu duydum. Bundan sonraki faaliyetlerinizde de başarılar diliyorum. Bende her türlü sanatsal çalışmalarınızda yanınızda olmaya çalışacağım” dedi
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.