Salihli TV

Beş Eylül İlkokulu'ndan "Okuma Bayramı" etkinliği

Beş Eylül İlkokulu birinci sınıf öğrencilerinin Okuma Bayramı etkinliğin'de performansları göz doldurdu.

Beş Eylül İlkokulu'ndan
17 Mayıs 2017, Çarşamba
     Salihli Beş Eylül İlk Okulu tarafından “Okuma Bayramı”adı altında Kipa Alış Veriş merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte Birinci sınıf öğrencilerinin skeç ve gösterileri ilgiyle izlendi. 
   Salihli Beş Eylül İlk Okulu tarafından “okuma bayramı”adı altında Kipa Alış Veriş merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte Birinci sınıf öğrencilerinin skeç ve gösterileri ilgiyle izlendi. Okul Müdürü Ahmet Sarp, Gema vakfı Genel Başkanı Şener Kilimcigöldelioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri,  öğrenci velileri ve davetliler katıldı. Birinci sınıf öğrencilerinin yaptığı gösteriler ilgiyle izlendi.
     Okul Müdürü Ahmet Sarp, “Son yıllarda eğitim seviyesindeki parkurunu arttıran Salihli Beş Eylül İlkokulu, gerçekleştirdikleri sosyal ve kültürel etkinlikler ile adından söz ettirmektedir. “Okuma Bayramı”adı altında Kipa Alış Veriş merkezi Konferans salonunda gerçekleştirdiğimiz etkinlik ilgiyle izlendi. Beş Eylül İlkokulu olarak bu yıl ilk kez. “Okuma Bayramı”adı altındagerçekleştirdiğimiz etkinlikte birinci sınıf öğrencilerimizin performansları bizleri mutlu etti. Bu tür etkinliklerimizin devamı gelecek” dedi.
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.