Salihli TV

Buse ve Nazif mutluluğa evet dediler

Salihli Hal esnaflarından Mehmet - Sebahat Dalgıç>ın yakışıklı oğlu Nazif ile yine Salihli esnaflarından Ahmet - Dilek Uçak'ın güzel kızı Buse Salihli Yeşilçam Kır düğün Salonunda görkemli bir düğün ile dünya evine girdiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden bu görkemli düğün müzik eşliğinde davetlilerle beraber coşku ve eğlence içinde sürdü. Gelişen Salihli Gazetesi olarak yeni çiftlere bir ömür boyu mutluluk, sağlık ve başarılar diliyoruz

Buse ve Nazif mutluluğa evet dediler
17 Mayıs 2017, Çarşamba
    Salihli Hal esnaflarından Mehmet - Sebahat Dalgıç›ın yakışıklı oğlu Nazif ile yine Salihli esnaflarından Ahmet - Dilek Uçak'ın güzel kızı Buse Salihli Yeşilçam Kır düğün Salonunda görkemli bir düğün ile dünya evine girdiler.
  
   Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden bu görkemli düğün müzik eşliğinde davetlilerle beraber coşku ve eğlence içinde sürdü.
 
  Gelişen Salihli Gazetesi olarak yeni çiftlere bir ömür boyu mutluluk, sağlık ve başarılar diliyoruz
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.