Salihli TV

Salihli'de Ak Kadınlar Gazi ve Şehit Aileleri ile buluştu

Salihli Ak Parti İlçe Kadın Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenledikleri kahvaltıda Gazi ve Şehit Aileleri ile bir araya geldi.

Salihli'de Ak Kadınlar Gazi ve Şehit Aileleri ile buluştu
17 Mayıs 2017, Çarşamba
    Manisa Ak Parti İl Kadın Kolları başkanı Rukiye Yaver, İlçe Başkanı Selçuk Dinç ‘inde katıldığı kahvaltıda Ak Kadınlar günün anısı olarak Gazi ve Şehit ailelerine karanfil dağıttılar.
   Salihli Ak Parti İlçe Kadın Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenledikleri kahvaltıda Gazi ve Şehit Aileleri ile bir araya geldi. Öğretmen Evi’nde Gerçekleştirilen ve Manisa Ak Parti İl Kadın Kolları başkanı Rukiye Yaver, İlçe Başkanı Selçuk Dinç ‘inde katıldığı kahvaltıda Ak Kadınlar,” Anneler bizim başımızın tacı, en değerli varlıklarımız. Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun” mesajını verdiler. Ayrıca günün anısı olarak Gazi ve Şehit ailelerine karanfil dağıttılar.Kahvaltıdan sonra ise Öğretmenevi bahçesinde sohbet ettiler.
 
 
“Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan annelerimizin Anneler Günü ‘nü kutluyorum”
Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma ünlü etkinliğin açılış konuşmasında Anneliğin karşılıksız ve koşulsuz bir sevgiye dayanan, hiçbir değerle kıyaslanamayacak kadar yüce bir duygu olduğunu belirterek,” Annelerimize vereceğimiz en büyük değer onlara göstermiş olduğumuz içten sevgi ve hürmettir. Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren; sevgi dolu yüzü ve eşsiz şefkatiyle karşılaştığımız, karşılıksız emek ve inanılmaz fedakârlıklarıyla, yaşamımızı şekillendiren, dünyamızı zenginleştiren, hayat boyu yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, en büyük destekçimiz annelerimiz sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Dünya da anne sevgisinin yerini dolduracak başka bir sevgi de yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle, dünyanın en kutsal görevini üstlenen, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum”dedi.
 
 
“Anlamlı günde hem İlçe Kadın Kollarımız, hem de gazi ve şehit ailelerimizle bir araya geldik”
    Manisa Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver ise yaptığı konuşmada; “Partimizin başarısına başarılar katmak üzere gece gündüz demeksizin dava arkadaşlarımızla birlikte aralıksız olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında belirli gün ve haftalarda ziyaretlere gidiyoruz. Anneler günü etkinlikleri kapsamında bir dizi ziyaretlerimiz oldu. Salihli ilçe Kadın Kollarımızın düzenlediği etkinlikte hem ilçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerimiz, hem de gazi ve şehit ailelerimizle bir araya geldik. Başımızın tacı ve en değerli varlıklarımız olan Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun” dedi. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.