Salihli TV

Seyir halindeki işçi servisi alev aldı

Turgutlu ilçesinde seyir halindeki işçi servisi motor kısmında meydana gelen bir arıza sonucu seyir halindeyken alev aldı.

Seyir halindeki işçi servisi alev aldı
16 Mayıs 2017, Salı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde seyir halindeki işçi servisi motor kısmında meydana gelen bir arıza sonucu alev alırken, servisin boş olması nedeniyle ölen ya da yaralanan olmadı.
Olay, Manisa'nın Turgutlu ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi Türkmen Yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Veli Demirci yönetimindeki 45 J 6262 plakalı servis otobüsün seyir halindeyken motorunda henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Alevlerin yükselmesiyle araçtan inen servis sürücüsü Demirci, yangına ilk müdahaleyi kendi imkanlarıyla yaptı. Çevredeki esnafın yangın tüpüyle ilk müdahaleyi yaptığı yangını bölgeye intikal eden itfaiye ekipleri kısa sürede söndürdü. Servisin boş olması olası bir facianın da önüne geçti. 

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.