Salihli TV

Camiler Ramazan'a hazır

Şehzadeler Belediyesine bağlı ekipler her yıl Ramazan ayı öncesi olduğu gibi bu yılda Şehzadeler'deki camilerde temizlik çalışması başlattı.

Camiler Ramazan'a hazır
16 Mayıs 2017, Salı

   Şehzadeler’deki camilerin tamamında temizlik çalışmasının yapıldığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Camilerimizi 11 ayın sultanı Ramazan ayına hazırlıyoruz” dedi. 
Her yıl Ramazan ayı öncesinde Şehzadeler’deki tüm camilerde temizleme çalışması başlatan Şehzadeler Belediyesi, bu yılda çalışmasını sürdürdü. Belediye bünyesinde oluşturulan ekip yaklaşık on gündür, her gün Şehzadeler’in mahallelerindeki camilerde temizleme çalışması yapıyor. Şehzadeler’in 65 mahallesindeki camilerin Ramazan ayına hazır olacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak göreve geldiğimiz yıldan itibaren her yıl Ramazan ayı öncesinde camilerimizde detaylı bir temizlik çalışması yapıyoruz. Bu yılda ekiplerimiz her gün aralıksız bir şekilde temizlik çalışmalarını sürdürüyorlar. Camilerimizin içinde ve dışında temizlik çalışmaları yapan ekiplerimiz, detaylı bir temizlik yapıyorlar. Ramazan ayı öncesinde çalışmalarımızı tamamlayarak camilerimizi 11 ayın Sultanı Ramazan’a hazırlayacağız” dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.