Salihli TV

ÖZEL FATOŞ ANAOKULU & ÇOCUK AKADEMİSİ' NDEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL DÖNER PARTİSİ

Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi' nin Anneler Gününe Özel Geleneksel Döner Partisi neşe içinde geçti.

ÖZEL FATOŞ ANAOKULU & ÇOCUK AKADEMİSİ' NDEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL DÖNER PARTİSİ
16 Mayıs 2017, Salı
      Kurşunlu piknik alanında gerçekleşen ve Özel Fatoş Anaokulu& Çocuk Akademisi’ çocukları ve velilerinin misafir olarak katıldığı döner partisi anneler gününe en güzel imzayı attı.
    Kurulan döner tezgahında yemeklerini yiyen konuklar daha sonra çocukların dansları, animasyonlar ile bu güzel günün tadını çıkardılar.
    Çocuklar el izlerini taşıyan armağanları ile papatya demetlerini annelerine sunarken gerçek bir duygu seli yaşandı.
    Anneler günün duygusal yanının yerini kahkahaya bıraktığı anlar ise halat çekme, çuval yarışı zamanları oldu. Çocuklar tüm yarışmalarda eğlenirken yetişkinlerde çocukluklarına döndüler.
    Baharı, anneler günü nedeniyle beraber karşılamanın mutluluğunu yaşayan Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi annelerini bir başka sürpriz de sanal ortamda bekliyordu. Çocuklarının sevgi dolu mesajlarını 
hazırlanan klipte izleyen anneler “ Unutulmaz bir anneler günü yaşadık . Başta çocuklarımız olmak üzere bu özel günü organize eden öğretmenlerimize okulumuz kurucusu Psikolog Fatoş Yeşilkavak’ ın şahsında teşekkür ediyoruz “ dediler.“ dediler.
     Okul kurucusu Fatoş Yeşilkavak’ da geleneksel olarak düzenlenen döner partisine katılan tüm velilere teşekkür ederek “ Özel Fatoş Ailesi’ nin farklı bakış açısı ile bir anneler gününü daha yaşadık. Bu anlamda bu özel günü annelerine yaşatan çocuklarımıza ve sevgili velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.