Salihli TV

Salihli Devlet Hastanesi'nde cerrahlar zoru başardılar

Adeta bir bölge hastanesi gibi çalışan; poliklinik, ameliyat ve heyet sayıları ile her yıl rekora koşan Salihli devlet hastanesinde genel cerrahi uzmanları Op. Dr. Çağdaş Kozakoğlu ve Op. Dr. Avni Göllü yaptıkları kapalı ameliyatla hasta Süleyman Sarı 'yı sağlığına kavuşturdular.

Salihli Devlet Hastanesi'nde cerrahlar zoru başardılar
05 Mayıs 2017, Cuma
   Op. Dr. Çağdaş Kozakoğlu ve Op.Dr. Avni Göllü hasta hakkında şunları söyledi; Hastamız Süleyman Sarı (64) hastanemize karın ağrısı ve dışkıda gizli kan pozitifliği şikâyeti ile geldi. Yapılan kolonoskopi sonucunda “kolon (kalın barsak) kanseri” teşhisi konuldu. Gerekli tetkikler yatırılarak yapıldı. Laparoskopik genişletilmiş sağ hemikolektomi  (kapalı yöntemle kalın bağırsak kanseri ameliyatı) yapıldı. Ameliyat sonrası takiplerinde problem olmayan hasta sağlığına kavuştu. Hastanemizde genel cerrahi ekibi tarafından daha önce de yapılan bu ameliyat bu hastamıza da başarılı bir şekilde uygulanmış olup bu tür ameliyatları yapabilecek imkân ve ekibe sahibiz.” dedi. 
    Hastanın eşi Ayşe Sarı;  “Aylardır  hasta ve perişandı eşim. Çok hastanelere çok doktorlara gittik. Doktorumuz Çağdaş Kozakoğlu ile tanışınca doktorumuza inandık. Op.Dr.Çağdaş Kozakoğlu ve meslektaşı Op.Dr. Avni Göllü birlikte girdiler ameliyata. Ameliyattan çıktıklarında o elleri öpmek istedim. Allah her ikisinden de razı olsun” dedi.
    Hasta Süleyman Sarı; “Çok acı çekiyordum çok da umutsuzdum. Ama doktorlarımıza inandım. Ameliyat olduğum için, burada böyle bir hastanede yattığım için doktorlarım başta olmak üzere tüm ameliyathane ve genel cerrahi servis ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Çok iyiyim çok teşekkür ederim” dedi. 
   Başhekim Uz. Dr. Gökhan Gürsoy; “Hastamız hastanemiz Op. Doktorları Avni Göllü ve Çağdaş Kozakoğlu tarafından yapılan başarılı bir laparoskopik  ameliyatla sağlığına kavuşturuldu. Hastanemizde hekim kadromuz çok güçlü, ameliyathanelerimizde, yoğun bakımlarımızda manisa ak parti milletvekillerimizin, genel sekreterliğimizin ,   sağlık bakanlığımızın destekleri sayesinde  hertürlü imkana sahibiz. Arkadaşlarıma ve ameliyat ekibine teşekkür ederken hastamıza da “geçmiş olsun” diyorum.” dedi. 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.