Salihli TV

Keli Mahallesi Öğrenci Yurtlarından kermes

Keli Mahallesi Öğrenci Yurtları ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına Keli Mahallesi Erkek ve Kız öğrenci yurdu bahçesi ile Sabahattin Gülsoy Parkı'nda kermes düzenliyor.

Keli Mahallesi Öğrenci Yurtlarından kermes
03 Mayıs 2017, Çarşamba
   İhtiyaç sahibi öğrenciler yararına 5.'si düzenlenen Keli Mahallesi Öğrenci Yurtları Kermesi  Keli Mahallesi Erkek ve Kız öğrenci yurdu bahçesi ile Sabahattin Gülsoy Parkı'nda devam ediyor. 
     Keli Mahallesi Öğrenci Yurtlarından kermesle ilgili yapılan açıklama şu şekilde; “5.'si düzenlenmekte olan geleneksel Keli Mahallesi Öğrenci Yurtları Kermesimiz başladı. Kermeste helal kesim dana ve tavuk döner, tavuk şiş,  gözleme çeşitleri, pasta ve börekler, ev yapımı baklava, çeşitli tatlılar, ayrıca künefe ve kızarmış dondurma sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca, pantalon, gömlek, ayakkabı, çocuk kıyafet çeşitleri, çeşitli çeyiz ürünleri de mevcuttur. Gelenekselleşen bu kermes 6 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek. Yapılan bu kermes ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlenmektedir. Kermes, Keli Mahallesi Erkek ve Kız öğrenci yurdu bahçesi ile Sabahattin Gülsoy Parkı'nda yapılmaktadır.” denildi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.