Salihli TV

Salihli Konum Okullarından bisiklet turu

Konum Okulları ve Özel Medigüneş Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında "Bisiklet turu ve Uçurtma şenliği" gerçekleştirildi.

Salihli Konum Okullarından bisiklet turu
03 Mayıs 2017, Çarşamba
     Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 97.yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Konum Okulları ve Özel Medigüneş Hastanesi işbirliğiyle "Bisiklet turu ve Uçurtma şenliği" gerçekleştirildi.
 
Konum Okullarından  yapılan açıklamada;  “Konum Okulları olarak bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı mutlu bir  gelecek diliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ve ilkeleri doğrultusunda, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, çağdaş düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.” denildi.  
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.