Salihli TV

Yediiklim Akademi'den KPSS adaylarına ücretsiz seminer desteği

Salihli Yediiklim Akademi'den KPSS'ye hazırlanan öğretmen adaylarına ve A grubu öğrencilerine yaklaşan sınav öncesi seminer desteği.

Yediiklim Akademi'den KPSS adaylarına  ücretsiz seminer desteği
02 Mayıs 2017, Salı
   Salihli’de KPSS adına önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Yediiklim Akademi 21 Mayıs’ta ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek sınav öncesi öğretmen adaylarına ve A grubu öğrencilerine seminer desteği verecek. 
 
    Konu hakkında açıklama yapan Salihli Yediiklim Akademi kurucusu Erkut Kırcalı; “Manisa Merkez, Salihli, Soma ve Akhisar’da faaliyet yürüten Türkiye’nin KPSS adına lider markası Yediiklim Akademi, 2016-2017 sezonunun son çalışmalarından biri olan Genel Kültür, Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri Seminerini 21 Mayıs’ta ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek sınav öncesi 8-9-10-11-12 Mayıs tarihlerinde Salihli Sanayi ve Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştiriyor. Bu alanda çalışma yürüten Türkiye’nin tanıdığı kitap yazarları ve akademisyenlerinden oluşan dinamik kadrosundan, sınav öncesi son püf noktaları kaçırmamak adına bu alanda emek veren tüm bireyleri seminerimize Salihli Yediiklim Ailesi olarak davet ediyoruz. Hangi gün ve saatte hangi programın olacağını öğrenebilmek ve katılım belgesi almak adına Salihli’de bu zorlu süreci büyük emekler vererek geçiren tüm arkadaşlarımızı kurumumuza bekleriz. Adresimiz Eski Cami Mh. Kurudere Cd. 29. Sk No:4 K:2-3 Telefon Numaramızda ise 0236 715 00 71” dedi. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.