Salihli TV

SALİHLİ HAYATA DOĞRU OKULLARI - HAYATA ATILAN DOĞRU ADIM

2013 yılında "önce eğitim" diyerek yola çıkan ve Salihli halkının bu konuda güvenini kazanan Salihli Helen Doron Anaokulu, anaokulunun devamı olan Salihli Hayata Doğru Okulları olarak 2017- 2018 Eğitim Öğretim yılında faaliyete geçiyor.

SALİHLİ HAYATA DOĞRU OKULLARI - HAYATA ATILAN DOĞRU ADIM
02 Mayıs 2017, Salı
 Salihli Helen Doron Anaokulu Kurucu Müdürü Müjgan Güvendik Uyar gazetemize Hayata Doğru Okulları ile şu bilgileri verdi: " Açıldığı günden bugüne; çocuklarımızı eğlence dolu bir öğrenmenin, oyunun ve keşfin ortasında tutan, 35 yıllık eğitimsel mükemmellik ve kanıtlanmış başarıya dayanan metodolojisi sayesinde hikayeler, şarkılar ve müzikleri ile İngilizceyi ana dili gibi öğreten ve uyguladığı müfredat ile alanında ayrı bir yere sahip olan okulumuz, artık anaokulunun devamı olan Salihli Hayata Doğru Okulları olarak da yoluna devam ediyor. 
 
ANAOKULU KADROMUZ 4 YILDIR 
AYNI BU YIL 5. YILIMIZ OLACAK
 
    Salihli Helen Doron Anaokulu olarak 4 yıldır aynı kadro ile çalışıyoruz. Bu yıl 5. yıl olacak. Bu sistemi çok iyi bilen ana okulu öğretmenlerimiz Gamze Çelik, İlayda Uşak, Aysel Çelik, Mehtap Aldemir, Özgen Gültekin ve İngilizce öğretmenimiz Belkıs Sabancı ile gelecek yılda bu kadro ile devam edeceğiz. 
 
YENİ BİNAMIZDA HİZMET 
VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
 
   2017 - 2018 Eğitim - Öğretim sezonunda Festiva karşısındaki geniş arsamız üzerine yapımı devam eden Hayata Doğru Okullarının yeni binasında hizmet vereceğiz. Hayata Doğru Okullarında Anaokulu ve ek olarak ayrıca 1, 2 ve 3. sınıf İlkokul bölümü olacak. İlkokul bölümü için kadromuzu oluşturduk. Kayıtlarımız başladı ve devam ediyor. 
   Yeni binamızda Anaokulu için çok daha fazla etkinlik, faaliyet ve sosyal aktivitelerimiz olacak. Bunlardan bazıları şöyle; Kapalı yüzme havuzu, müzik, drama, santranç, modern dans, görsel sanatlar, hareket eğitimi, masa tenisi, kapasite yetiştirme programı, oyun ve fiziksel etkinlikler, stem eğitimi ve olmazsa olmazımız İngilizce eğitimi.
  Hayata Doğru Okulları, bu renkli eğitim sistemi ve uzman kadrosuyla çocuklarınızı Hayata Doğru hazırlamak üzere geliyor”dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.