Salihli TV

Kudret Demir Ortaokulundan ağaç dikme şenliği

Kudret Demir Ortaokuluna ait Hatıra Ormanı'nın yeni fidanları,düzenlenen ağaç dikme şenliği ile dikildi.

Kudret Demir Ortaokulundan ağaç dikme şenliği
01 Mayıs 2017, Pazartesi
   Kudret Demir Ortaokulu tarafından oluşturulan  “Kudret Demir Hatıra Ormanı” dikilen son fidanlıların ardından biraz daha büyümüş oldu. “Kudret Demir Hatıra Ormanı”’ında gerçekleştirilen ağaç dikme şenliğine Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Salihli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, Salihli Orman İşletme Şefliğinde görevli Orman Mühendisi Gökhan Erkmen, Kudret Demir Ortaokulu Müdürü İlker Atalay, öğretmenler öğrenciler ve veliler katıldı.
 
   Ağaç Dikme Şenliği hakkında bilgi veren Kudret Demir Ortaokulu Müdürü İlker Atalay, “2006 -2007 eğitim- öğretim yılında Kurşunlu’da oluşturulan  Kudret Demir Hatıra Ormanımızı yeni fidanlar ile zenginleştirdik ayrıca burada oluşan pislikleri temizledik. Öğrencilerimiz ile birlikte her  yıl bir böyle bir etkinlik düzenliyoruz ki okulumuza yeni gelen öğrencilerimiz hatıra ormanımıza sahip çıksın ve bilgisi olsun. Amacımız  ki öğrencilerimizin ağaç sevgisini doğa sevgisini aşılamak. Ağaç dikme gayet güzel geçti yeni  fidelerimizi diktik hatıra ormanımızı temizledik” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.