Salihli TV

"Cumhurbaşkanımızı meydanlara milletimiz çağırmaktadır"

Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu toplu açılış töreni adı altında yapılan evet mitingleri için devlet kasasından ne kadar para harcandığını sorması üzerine "Cumhurbaşkanımızı meydanlara milletimiz çağırmaktadır" diyerek cevap verdi.

27 Nisan 2017, Perşembe
 
    CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu toplu açılış töreni adı altında yapılan evet mitingleri için devlet kasasından ne kadar para harcandığını sorması üzerine  Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç “Cumhurbaşkanımızı meydanlara milletimiz çağırmaktadır” diyerek cevap verdi. Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu’ya 15 yıllık iktidar dönemlerinde yaptıkları çalışmaları hatırlatarak halkın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 15 yılda 11 seçim kazandırdığını ifade etti .
     Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç’in yaptığı açıklama şu şeklide; “CHP Milletvekili sayın Mazlum Nurlu’nun basına yansıyan  beyanlarında Cumhurbaşkanımızın toplu açılış törenlerindeki açılışları ve yatırımlarımızı gerçeğinden saptırarak küçümsemiş, Cumhurbaşkanının toplu açılış törenlerinde katılmasını sorgulamış yazılı soru önergesiyle konuyu Meclis gündemine taşımıştır. Her şeyden önce sayın Cumhurbaşkanımızı meydanlara milleti çağırmakta, liderleriyle özlem gidermektedir. Manisa’da ve Türkiye’nin her yerinde yüzbinlerce katılımlı mitinglerdeki coşkuyu ve sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgiyi görmesini sayın vekilden zaten beklemiyoruz. Kendi Genel Başkanı meydanları bırakın düğün salonlarında halka hitap edebilmektedir. Çünkü söyleyecekleri sözleri yok ama sayın Cumhurbaşkanımız döneminde önceki başbakanlığı döneminde Manisa’ya yapılan yatırımlar ve devam eden yatırımlar dahil birçok hizmeti bulunmak da, bu hizmetlerini meydanlarda milletiyle paylaşmasından daha doğal bir şey yoktur. On beş yıl önce tüm Manisa ve ilçelerinde adliyelerin hükümet binalarının köhne izbe bodrum katlarından kurtarıp birçok ilçeye ve merkeze devasa adliye sarayları yapıldığını sayın vekil ve Cumhuriyet Halk Partililer bilir yine Cumhuriyet Halk Partililer son on beş yıldır açılan derslik sayısını, birçok ilçeye yapılan beş yıldızlı hastaneleri, yapılan yolları, toplu konutları, yolsuz ve susuz kalmayan köyleri, yatırımdan ve hizmetten saymamaktadır. Gençlere istihdam sağlayacak fabrikaların yapılmadığı sözüne ne diyebiliriz ki. Manisa’da 6.sı biten Organize Sanayi, Salihli, Turgutlu, Akhisar, Organize Sanayileri tüm bu ilçelerde yapılacak kamulaştırma çalışmaları süren ikinci organize sanayileri, tüm bu ilçelerde yapılacak kamulaştırma işleri süren ikinci Organize Sanayileri elbette fabrikalar bulunmakta istihdam sağlamaktadır. Tüm bunlar hükümetlerimiz döneminde yapılmıştır. Zaten Milletimizde yapılan hizmetleri görmekte ve Cumhurbaşkanımıza 15 yılda 11 seçim kazandırmış, CHP Genel Başkanına 7 yılda 8 seçim yenilgisi yaşatmıştır.” dedi. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.