Salihli TV

MHP İlçe Başkanı Akın mazbatasını aldı

7 Kasım 2016 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezi tarafından atama ile göreve getirilen ve geçtiğimiz günlerde yapılan seçim ile delegelerin oylarını alarak güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın mazbatasını aldı.

MHP İlçe Başkanı Akın mazbatasını aldı
26 Nisan 2017, Çarşamba
       Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezi tarafından atama ile göreve getirilen ve geçtiğimiz günlerde yapılan 12. Olağan Genel Kurul toplantısında delegelerin oylarını alarak güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı  Mehmet Akın ve yönetimi  Salihli İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına gelerek mazbatalarını aldılar. 
        MHP İlçe Başkanı  Mehmet Akın, “Salihli MHP ilçe Teşkilatı olarak seçimimizi yaptık yeni yönetim olarak  mazbatalarımızı aldık. Cuma günü ilk toplantımızı yapacağız ve görev dağılımımızı yapacağız” dedi.
 
Mehmet Akın Başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı;
 
Asil Üyeler; Cemil Özer, Murat Makasçı, İskender Artemel, Cemal Araz, Seçil Can, Şerife Kurt, Fadime Topaç Ekici, Ali Özbayram, Veli Babacan, İbrahim Curacı, Ali İnci, Halil Tüfek, Serdar Oğan, Kamuran Alptekin, Mehmet Sarıoğlu, Fatih Köse, Alattin Gülmez, Mustafa Bilgin.
 
Yedek Üyeler; Fahri Kaya, Cafer Cicik, Necdet Kemaneci, Mustafa Ünveren, Ali Durmaz, Mehmet Demirdöven, Mustafa Piren, Mahmut Azak, Ramazan Özer, Nedim Çelik, Veli Aysu, Hasan Köse, Şükrü İbiş, Mehmet Ali Bodur, İbrahim Bozkurt, Mustafa Ondörtler, Yaşar Koçak, M. Ali Çümen
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.