Salihli TV

Can Hastanesinden ''CAN DOKTORUM'' Çocuk Şenliği

Salihli Özel Can Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı nedeniyle 23 Nisan ''CAN DOKTORUM'' Çocuk Şenliği düzenledi.

Can Hastanesinden ''CAN DOKTORUM'' Çocuk Şenliği
26 Nisan 2017, Çarşamba
    Salihli Ali İhsan Karayiğit Stadyumunda Salihli Özel Can Hastanesi tarafından düzenlenen 23 Nisan ''CAN DOKTORUM'' Çocuk Şenliğine  Beşeylül İlkokulu, Fahriye Hanım İlkokulu, Fen Bilimleri Koleji, Kocatürk Koleji, Özel Salihli Koleji öğrencileri katıldı.
 
       Ali İhsan Karayiğit Stadyumunda23 Nisan ''CAN DOKTORUM'' Çocuk Şenliğine öğrenciler kendi elleri ile resimle yaparak şenliğin tadını çıkardılar. 
 
      23 Nisan ''CAN DOKTORUM'' Çocuk Şenliğinde  konuşan Can Sağlık Grubu İcra Grubu Başkanı Umut Can Keskiner; “Kurulduğumuz 2002 yılından itibaren “İnsan sağlığını korumak ve iyileştirilmek için hizmetlerimizi, herkes için değer yaratacak eşsizlikte sunmak” misyonumuzla çalışıyoruz. 15 yıl önce Salihli Özel Can Hastanesi olarak başladığımız bu yolculukta  Can Sağlık Grubu2na dönüşmüş olmanın heyecanını ve gururunu taşıyoruz. Biz Can Sağlık Grubu olarak tarihimiz boyunca sadece bireysel değil, toplumsal sağlığın önemine de vurgu yapıyoruz. daha iyiye giden bir yolculuğun içinde umut, çaba ve ortak akıl olduğuna inanıyoruz. Sloganımız bu duygu ve düşünceyle oluşturduk.  
  
        Sağlıklı yarınlar “Seninle mümkün!” diyoruz ve yarınlarımızın gülen yüzleri ile bugün “Can Doktorum” çocuk şenliğimiz ile bir araya geldik. Belki yarınların mühendisi, öğretmeni, belki mimarısın İstedik ki, bugünün “Can Doktoru” ol sloganı ile Salihli Özel Can Hastanesi’nin çocukları bir saatliğine “”Geleceğin doktorları, geleceğin resmini çiziyor” temasıyla önce birlikte dev bir resim çalışması yapacaklar sonrada da “ Yılın Can Doktoru” çocuklarımız, doktorluğu deneyimlemekler.4 tane 8-14 yaş aralığındaki “Can Doktor” çocuğumuzu hastanemizde ağırlamanın mutluluğu içeresindeyiz.”dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.