Salihli TV

FBK'dan coşkulu 23 Nisan kutlaması

Açıldığı ilk günden itibaren verdiği kaliteli eğitimin yanında yapmış olduğu sosyal etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Salihli Fen Bilimleri Okulları 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını coşkulu bir şekilde kutladı.

FBK'dan coşkulu 23 Nisan kutlaması
24 Nisan 2017, Pazartesi
    Özel Ada Deniz Anaokulu  öğrencileri ile Fen Bilimleri Okulları öğrencileri Fen Bilimleri Okulları konferans salonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşku ile kutladılar.  Fen Bilimleri Okulları konferans salonunda gerçekleşen kutlamalarda öğrencilerin heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okundu.
        Salihli Fen Bilimleri Okulları Kampüs Müdürü Halil Tekin, “Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin kuruluşunun 97’inci yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde büyük bir bağımsızlık mücadelesi veren milletimizin 23 Nisan 1920’de 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' ilkesi ile kurduğu TBMM, Cumhuriyetimizin kuruluşunun temelini oluşturmuştur. Büyük Atatürk’ün TBMM’nin açıldığı günü bayram olarak çocuklara armağan etmesi, yarınlarımızı emanet edeceğimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza verdiği değeri, inancı ve güveni göstermektedir. Ne mutlu, 23 Nisan gününü hem ülkemiz hem de dünya çocukları sevgi, dostluk, barış ve kardeşlik bayramı olarak yaşatmaktadırlar. Bu kapsamda da Salihli Fen Bilimleri Okulları olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Özel Ada Deniz Anaokulu Tırtıllar ve Kozalar öğrencileri ile Fen Bilimleri Okulları öğrencilerimiz ile birlikte coşkulu bir şeklide kutladık. En değerli varlıklarımız çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyorum .” dedi. 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.