Salihli TV

Papatyalı minikler 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı

Özel Papatya Anaokulu minikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı.

Papatyalı minikler 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı
24 Nisan 2017, Pazartesi
   Papatyalı minikler Salihli KİPA  Aile Kulübünde düzenlenen  etkinlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında gönüllerince eğlendiler.        
    Saygı duruşu’nun ardından İstiklal Marşı’nı Güneş Sınıfı miniklerinin  okunmasıyla başlayan kutlama  programında Özel Papatya Anaokulu Kurucu Müdürü Deniz Gülderen açılış konuşmasını yaptı. Gülderen; “Atatürk, Meclis’in açılış tarihi olan 23 Nisan’ın bayram olarak kutlanmasına karar vermiş, daha sonra bu bayramı tüm çocuklara  armağan etmiştir. Her yıl 23 Nisan’da ülkemizde geleneksel olarak “Çocuk Şenliği” düzenlenmektedir. Sevginin, dostluğun ve dünya barışının önemini hatırlatan bu mutlu günde tüm çocuklarımıza iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.
     Katılımın yoğun olduğu gecede minikler, İzmir Marşı’nı büyük bir heyecenla söylerken misafirlerde miniklere eşlik ettiler. Sev Kardeşim şarkısıyla da tüm misafirler ve minikler doyasıya eğlendiler.
 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.