Salihli TV

Salihli MHP'de Akın güven tazeledi

7 Kasım 2016 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezi tarafından atama ile göreve getirilen İlçe Başkanı Mehmet Akın yapılan 12. Olağan Genel Kurul toplantısında delegelerin oylarını alarak güven tazeledi.

Salihli MHP'de Akın güven tazeledi
22 Nisan 2017, Cumartesi
        Salihli Yüzme İhtisas Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleştirilen genel kurula MHP Grup Başkanvekili ve  Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Merkez Yürütme üyesi Hüseyin Akgül, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve başkan yardımcıları, çevre ilçelerin ilçe başkanları ve partililer katıldı. 
         Divan başkanlığını MHP Merkez Yürütme üyesi Hüseyin Akgül’ün yaptığı genel kurulda 7 Kasım 2016 tarihinde MHP genel merkezi tarafından atama ile göreve getirilen İlçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulu üyelerinin, faaliyet raporları ve kesin hesap    raporları okunarak ibra edildi. 
          Toplantıda konuşma yapan MHP İlçe Başkanı  Mehmet Akın; “7 Kasım 2016 tarihinde göreve geldik. Görev süresince yönetim kurulu üyelerimizle uyum içerisinde çalışarak referanduma katıldık. Referandum sürecinde başarılı çalışmalarda bulunduk ve bugün 12. Olağan Genel Kurulumuzu yapıyoruz. Buradaki birlik beraberliğimiz ile örnek teşkil ettik. Yerel yönetimlerde iktidar olmanın zorluğunu biliyoruz. İktidarda kalmak ise daha zor önümüzdeki yapılacak olan yerel seçimleri demiyorum önümüzdeki süreçteki tüm seçimleri almanın zorluluğunu biliyoruz” dedi.
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Salihli’de göreve geldiğimiz günden bu süreçte Ülkücü belediye başkanı olarak ekibimiz ile birlikte önemli projeleri hayata geçirmeye çalıştık. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum Salihli Belediyesinde 1865 kişi çalışıyor biz büyük bir aileyleyiz. Hedefimiz projeleri tamamlayıp 2019 yılında yerel seçimleri kazanmaktır. Görevde bulundum sürece parti yönetiminde bulanan başkan ve üyelerimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yeni göreve gelecek yönetimde başarılar                   dilerim.” dedi.
         MHP Grup Başkanvekili ve  Manisa Milletvekili Erkan Akçay ise yaptığı konuşmada CHP’ye yüklenerek şunları söyledi; “Bu güzel atmosferde birlik beraberlik ve dayanışmanın en güzel örnekleri sergileniyor. MHP artık gün gün hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir 16 Nisan 2016’da yapılan referandumda sandıklardan %51,22 ile Evet oyları çıktı. Bu sonuçlar meşrudur. CHP bir tartışma çıkardı Kılıçdaroğlu yeni bir anayasa çıkaralım diyor. Referandum sürecinde MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli size iki defa çağrıda bulunarak  gelin yeni anayasa çıkaralım dedi. Neden bu süreçte yer almadınız. Siz daha öncede hayır dediniz şimdide hayır diyorsunuz. Ülkemizin meselelerini ilkeli ve doğru yaklaşımla hareket eden MHP kadroları verdiği bu kararın doğruluğu ile anılacaktır. Oy veren kardeşlerimiz endişelenmesin referandumda sandıktan çıkan sonuçlar meşrudur. Liderimizin izinde MHP ilkeli ve doğru kararlar alarak iktidara gelecektir. Burada seçilen yeni yönetime görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 
 
Mehmet Akın Başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; 
 
Asil Üyeler; Cemil Özer, Murat Makasçı, İskender Artemel, Cemal Araz, Seçil Can, Şerife Kurt, Fadime Topaç Ekici, Ali Özbayram, Veli Babacan, İbrahim Curacı, Ali İnci, Halil Tüfek, Serdar Oğan, Kamuran Alptekin, Mehmet Sarıoğlu, Fatih Köse, Alattin Gülmez, Mustafa Bilgin.
 
Yedek Üyeler; Fahri Kaya, Cafer Cicik, Necdet Kemaneci, Mustafa Ünveren, Ali Durmaz, Mehmet Demirdöven, Mustafa Piren, Mahmut Azak, Ramazan Özer, Nedim Çelik, Veli Aysu, Hasan Köse, Şükrü İbiş, Mehmet Ali Bodur, İbrahim Bozkurt, Mustafa Ondörtler, Yaşar Koçak, M. Ali Çümen

 

 

 

 

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.