Salihli TV

BİR GÜNDE 2 KAZA 1 ÖLÜ 2 YARALI

Salihli'de önceki gün Belediye önündeki kavşakta ve Garaj kavşağında meydana gelen iki kazada 1 kişi yaşamını yitirdi 2 kişi ise yaralandı. Her yıl onlarca kazanın olduğu ve bir çok canın yitirildiği kavşaklarla ilgili Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda 30 Mart 2014 seçimleri konuşmalarında ilk işim dediği kavşak projesini 18 Temmuz 2014 yılında start aldığını duyurmuş 2015 yılında da temel atılacağını müjde vererek açıklamış "Salihli Değişiyor" demişti. Geçen zamanda bir şey değişmezken her kazada Zeki Kayda odasının penceresinden kazaları izlemeye devam ediyor.

BİR GÜNDE 2 KAZA 1 ÖLÜ 2 YARALI
21 Nisan 2017, Cuma

Salihli'de önceki gün Belediye önündeki kavşakta ve Garaj kavşağında meydana gelen iki kazada              1 kişi yaşamını yitirdi 2 kişi ise yaralandı. Her yıl onlarca kazanın olduğu ve bir çok canın yitirildiği kavşaklarla ilgili Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda 30 Mart 2014 seçimleri konuşmalarında ilk işim dediği kavşak projesini 18 Temmuz 2014 yılında start aldığını duyurmuş 2015 yılında da temel atılacağını müjde vererek açıklamış "Salihli Değişiyor" demişti. Geçen zamanda bir şey değişmezken her kazada Zeki Kayda odasının penceresinden kazaları izlemeye devam ediyor.

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.