Salihli TV

SALİHLİ'DE TURİZM HAFTASI KUTLANDI

Salihli Turizm Haftası nedeniyle Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından program düzenlendi.

SALİHLİ'DE TURİZM HAFTASI KUTLANDI
21 Nisan 2017, Cuma
     Salihli Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri hazırlanan Turizm Haftası etkinlikleri İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, Kültür Merkezi Müdürü Mehmet Bilgi, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Alim Turgut, Turizm potansiyeli çok yüksek olan Salihli’nin isminin hep gündemde tutulması gerektiğini ifade ederek, tarihi mekanların yanında doğal güzellikleri ile marka şehirlerden biri olduğunu vurguladı.
     İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen etkinlikte Araştırmacı Yazar Mustafa Uçar Salihli’nin tarihi değerleri doğal güzellikleri ve Turizm potansiyeli hakkında sunum gerçekleştirdi.   
       Araştırmacı Yazar Mustafa Uçar gerçekleştirilen “Salihli’nin Turizm Değerleri “sunumunun  ardından Türkiye tanıtım filmi öğrenciler tarafından bölge bölge anlatıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.