Salihli TV

FBK'dan bir başarı daha

Salihli Fen Bilimleri Okulları Uluslararası yapılan Kanguru Matematik sınavında 8 öğrencisini finale çıkarak büyük başarıya imza attı.

FBK'dan bir başarı daha
21 Nisan 2017, Cuma
        Uluslararası yapılan Kanguru Matematik sınavında Salihli Fen Bilimleri Okulları 8 öğrencisini finale çıkardı. Salihli Fen Bilimleri Okulları öğrencileri olan Reis Yıldız, Esra Çankaya, Esma Çağla Oğuzhan, Ahmet Kerem Karabal, Mert Akçiçek,Ege Kazıl,Mahmut Ekrem Cinsdikici, Taha Kahraman Kanguru Matematik sınavında finale çıkarak büyü başarıya imza attı. 
       
       Öğrencilerinin başarılarından dolayı memnun olduklarını belirten Fen Bilimleri Okulları Kampüs Müdürü Halil Tekin, “ Okulumuzda vermiş olduğumuz kaliteli eğitimin yanın yanında sosyal etkinliklere de önem veriyoruz. Daha önce  spor alanından bir çok başarıya imza attık şimdide matematik alanında önemli bir başarıya imza attık. Uluslararası yapılan Kanguru Matematik sınavında öğrencilerimiz  Reis Yıldız, Esra Çankaya, Esma Çağla Oğuzhan, Ahmet Kerem Karabal, Mert Akçiçek,Ege Kazıl,Mahmut Ekrem Cinsdikici, Taha Kahraman Finale çıktılar kendilerini tebrik ediyorum ayrıca bu başarının sağlanmasında emeği gecen matematik zümremizi de ayrıca tebrik ediyorum.” dedi. 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.