Salihli TV

Salihlili minikler judo da kapıştı

Salihli Belediyespor Kulübü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Minikler Judo İlçe Şampiyonası düzenlendi.

Salihlili minikler judo da kapıştı
20 Nisan 2017, Perşembe

Salihli Belediyespor Kulübü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen minikler ve mini minikler Judo İlçe şampiyonası Belediye Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. 110 sporcunun katıldığı ilçe şampiyonasında miniklerin mücadelesi veliler tarafından heyecanla izlendi. Baştan sona heyecan içinde geçen ilçe şampiyonasında başarılı olan judoculara madalya ve kupa verildi.
Kategorilerinde şampiyon olan judocuların madalyalarını ise başta Salihli Belediyesi Spor Müdürü Uğur Kocagöz olmak üzere judo antrenörleri Oktay Ayaz, Özlem Akın Ayaz, Namet Gülmez ile diğer davetlilerin elinden aldı.
Amaçlarının Salihli’de minikleri judoyu sevdirmek olduğunu vurgulayan Belediyespor Judo Antrenörü Oktay Ayaz “İlçe şampiyonamıza 110 sporcu katıldı. Miniklerin müsebakalardaki heyecanı ise görülmeye değerdi. Bu tur etkinliklerle miniklerimiz judoyu daha çok seveceklerdir. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.