Salihli TV

Nostaljik 124 ilgi odağı oldu

Turgutlu'da nostaljik Murat 124 otomobil tutkunu Ethem Erbaş tarafından 7 ay önce Antalya'dan satın alınan Murat 124 Turgutlu'da ilgi uyandırdı. 1976 model otomobil farklı konsepti ile Turgutlu caddelerinde dikkatleri üzerine çekti.

Nostaljik 124 ilgi odağı oldu
20 Nisan 2017, Perşembe

Otomobilin arka camlarında bulunan siyah beyaz Orhan Gencebay, Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan’ın bulunduğu fotoğraflar görenleri geçmişe kısa süreli bir yolculuğa çıkartırken, melodi şeklinde çalan kornası ve orjinalliği ile beğeni toplayan otomobil Turgutlu sokaklarında ilgiyle izleniyor.
Aracın ön kapılarında 'Keyfi hizmete mahsustur' yazısı da bulunan otomobilin sahibi Ethem Erbaş, "Ben bu arabaya hastayım. Ben de klimalı daha yüksek model bir araca binebilirim ama bu otomobilden aldığım keyfi alamam. Geçtiğimiz günlerde bir Murat 124 daha satın aldım, önümüzdeki günlerde o aracımı da Turgutlu sokaklarına çıkaracağım." dedi.

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.