Salihli TV

SEKİNE EVREN ANADOLU LİSESİ FİZY'DE

"Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu" ödüllü "fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması" na Salihli Sekine Evren Anadolu Lisesi adına GÖKÇE MELEK GÖK, FURKAN METİN, BENGÜ BİLGE GÖK, MUSTAFA SÖYLEMEZ, ZEKİ MERT BİLER oluşan gurup yarışmacı olarak katıldı. Sekine Evren Anadolu Lisesi Mor ve Ötesi´nden Deli adlı parça ile yarışmaya katıldı.

SEKİNE EVREN ANADOLU LİSESİ FİZY'DE
20 Nisan 2017, Perşembe
    "Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu" ödüllü "fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması" na Salihli Sekine Evren Anadolu Lisesi adına  GÖKÇE MELEK GÖK, FURKAN METİN,  BENGÜ BİLGE GÖK, MUSTAFA SÖYLEMEZ, ZEKİ MERT BİLER oluşan gurup yarışmacı olarak katıldı.  Sekine Evren Anadolu Lisesi Mor ve Ötesi´nden Deli adlı parça ile yarışmaya katıldı.
 
   İzmir elemelerinde yer alan 151 okulun performans videoları fizy uygulaması üzerinden izleyicilerin beğenisine sunulan videolara eklenen "beğen" özelliğiyle de internet oylaması yapılıyor.  Ayrıca, aday grupların destekçileri, sevdikleri performansları fizy üzerinden paylaşarak milyonlara ulaştırma fırsatı da yakalayacak.
 
  Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye http://fizy.com/lmy adresinden ulaşmak mümkün. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.