Salihli TV

CEM YALVAÇ ENCÜMEN ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı'nda encümen üyeleri ve ihtisas komisyonlarında görev alacak meclis üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Salihli Belediyesi CHP Meclis Üyesi Cem Yalvaç Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeliğine seçildi.

CEM YALVAÇ ENCÜMEN ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ
20 Nisan 2017, Perşembe
  Salihli Belediyesi CHP Meclis üyesi Cem Yalvaç Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeliğine seçildi. 
 
  Konu ile ile görüş ve düşüncelerini aldığımız Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Cem Yalvaç gazetemize şunları söyledi: “ 3 yıldır özveri ile hem Salihli Belediyesinde hem Manisa Büyükşehir Belediyesinde halkımıza hizmet etmeye çalışıyorum. Bu ay gerçekleşen Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında Belediye encümenine aday gösterildim. Encümen olmama olur veren başta CHP Manisa İl Başkanı Halil Tokul’a, Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık’a teşekkür ediyorum. Yine beni bu göreve layık görerek seçen değerli Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerine ve Başkan Cengiz Ergün’e de teşekkürlerimi sunuyorum.
 
   30 Mart 2014 yılından itibaren Salihli  Belediye Meclis üyeliği ve Manisa Büyükşehir Meclis üyesi olarak halkımıza hizmet vermeye çalışıyorum. Mecliste Plan ve Bütçe Komisyonu ve Trafik ve Ulaşım Komisyonlarında seçildim ve bu iki önemli komisyonda iki yıldır vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyorum.Yeni görevim olan Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeliğinde de çok büyük sorumluluk aldığımın bilinciyle parti ayırt etmeksizin 102 mahalleli Salihli ilçemizle ile birlikte 17 ilçemizde halkımıza hizmet etmeye devam edeceğim. Her vatandaşımızın belediyemizle ilişkisinde, aynı, doğru, eşit hizmeti alması, aynı güleryüz, ilgi ve alakayı görmesine yardımcı olmaya ve en iyi hizmetin verilmesine çalışacağım. Artık Salihli’de bulunan tüm Siyasi partililerimizin, Sivil Toplum Örgütlerinin tüm vatandaşlarımızın emrindeyim” dedi.
 
   Ayrıca Cem Yalvaç Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında İhtisas komisyonları seçimlerinde Plan ve Bütçe komisyonuna ve Trafik ve Ulaşım Komisyonlarına tekrar seçildi. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.