Salihli TV

Salihli'de STEM ve MAKER Atölyesi açıldı

Salihli'de program kapsamında çeşitli etkinliklere katılan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Kudret Demir Ortaokulunda gerçekleştirilen STEM ve MAKER Atölyesi açılışına katıldı.

Salihli'de STEM ve MAKER Atölyesi açıldı
19 Nisan 2017, Çarşamba

Kudret Demir Ortaokulunda gerçekleştirilen STEM ve MAKER Atölyesi açılışına Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Manisa İl Milli Eğitim Müdür Vekili İsmail Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, Şube Müdürleri eşlik etti.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer açılışı gerçekleştiren STEM ve MAKER Atölyesinde yapılan  robotları Maker çalışmaları, Kodlamalar , 3D tasarım ve yazıcıların nasıl kullanıldığı ve yapıldığı yönünde öğrencilerden bilgi aldı.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer yaptığı konuşmada, “Burada görmüş olduğum güzel bir çalışma var ve  bu başarılı çalışmada  öğretmenlerimiz öğrenciler ve ailelerinin ortak bir katkısı var bu katkıları ayıramayız.  Buradaki başarının ülkemiz için uzun bir süreçte faydası olacağı aşikar.  Buradaki başarılı çalışmaların elde edilmesinde eğemi gecen herkese  teşekkür ederim ”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.