Salihli TV

MÜDÜR MUSA YILDIZ ANJİYO OLDU

Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Musa Yıldız önceki gün rahatsızlanıp hastaneye gitti. Burada damarında tıkanıklık olduğunu belirlemek için teşhis olarak Anjiyo yapıldı. Musa Yıldız'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

MÜDÜR MUSA YILDIZ ANJİYO OLDU
19 Nisan 2017, Çarşamba
  Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Musa Yıldız dün anjiyo oldu. Musa Yıldız'a  geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyoruz.
  
Musa Yıldız Kimdir?
 
   1994 -1999 Yıllarında Salihli Belediyesinde Zabıta Müdürlüğü yapan Musa Yıldız daha sonraki yıllarda da görevine zabıta memuru olarak devam etti. 30 Mart 2014'de  Zeki Kayda'nın seçimi kazanması sonrası Salihli Belediyesinde Temizlik İşleri Müdürü olan Musa Yıldız 3 yıllık döneminde personelleri ile birlikte 102 mahallede hizmet verdi. Köylerden mahalleye dönüşen yerlerde yeni çöp konteyneri kazandırarak oralarda da çöp toplama hizmetinin düzenli olmasını sağladı. 
 
    Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Musa Yıldız'ın 3 yıllık döneminde 2 ölümlü kaza meydana geldi. Birincisi çöp kamyonu arkasında vefat eden Adem Yıldırım olurken  ikincisi ise Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne ait çöp kamyonunu kullanan ve geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 35 yaşında Erdal Erten idi. Evli olan Erten'in vefatı sonrası geride 3 evladı yetim kalmıştı. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.