Salihli TV

SALİHLİ MHP'DE KILIÇLAR ÇEKİLDİ

Salihli MHP İlçe Teşkilatı kongresi baskın bir seçim tarihi ile belli oldu. Kongre 22 Nisan Cumartesi saat 11:00'de Yüzme İhtisas Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşecek. Mevcut Başkan Mehmet Akın'ın aday olduğu kongrede muhtemel rakipleri Cemal Araz, Mustafa Ünveren, Ferdi Okhan Şahin olması bekleniyor. MHP kamuoyunda Salihli Belediye başkanı Zeki Kayda'nın Mehmet Akın'a karşı bu 3 listeyi tek listeye düşürmek için çalışma yürüttüğü konuşuluyor.

SALİHLİ MHP'DE KILIÇLAR ÇEKİLDİ
14 Nisan 2017, Cuma
   Salihli MHP kongresi 22 Nisan Cumartesi saat 11:00'de Yüzme İhtiasas Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşecek. Mevcut Başkan Mehmet Akın'ın aday olduğu kongrede muhtemel rakipleri Cemal Araz, Mustafa Ünveren. Ferdi Okhan Şahin olması bekleniyor. MHP kamuoyunda Salihli Belediye başkanı Zeki Kayda'nın  Mehmet Akın'a karşı bu 3 listeyi tek listeye düşürmek için çalışma yürüttüğü konuşuluyor.
 
  Salihli MHP'de baskın seçim
 
  MHP'de bir çok üye kongre tarihini facebook'tan öğrendi. Baskın seçim tarihi ise dar bir zaman sürecinde olunca bu sefer adaylar sosyal medyadan çalışma yapmaya başladılar.  Adaylar "Adayız ama delege seçimi ne zaman oldu?  Kongre tarihi baskın bir seçim gibi yapılıyor. Delege listesi Başkanın sayısalcı dükkanında belirleniyor. Bu partimiz adına demokrasi adına üzücü" dediler. 
 
  Daha önce adaylığını açıklayan ama üyeliği partiye üyeliği yapılmayan Şerif Ali Girgin sosyal medya hesabından Prof lakaplı Başkan Mehmet Akın'la ilgili şu açıklamayı yaptı. " E dananın kuyruğu kopacak tarih beli oldu. Ben yokum sadece şu sıkıntılı günleri atlatmak için geldim diyen abimize koltuk rahat geldi galiba Dananın kuyruğunun kopacağı tarihi söylemiyor, seni üye olarak kayıt yapmam diyor. İşine geleni kayıt yapıyor istemediğini yapmıyor. Oh ne güzel işine geleni delege işine gelmeyeni sil bak ne güzel demokrasi değil mi? Yöneticiyim diyen kardeşlerimde sessiz zannedersem onlarda sandalyeden hoşnutlar yöneten 5 kişi digerleri bence seyirci. Bakalım ne olacak. Meralcileri akşam ki konferansta ön tarafta oturanlar yoksa davası için mücadele eden lider teşkilat diyen devlet beyin temsilcisi olan liderim ne diyorsa o diyen Hazerfen gurubu bu sefer meydanı boş bırakmayacağız. Bizde varız ve 22'sinde adayız. Tüm ülkücüleri ve abilerimizi bize destek olmaya bekliyoruz ve diyoruz ki her şey Salihli için ve Ne Mutlu Türkün diyene Allah'a emanet olun..."  
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.