Salihli TV

Ağaç ve yeşil katili Zeki Kayda bak öğren bu işler nasıl oluyor

Ağaç ve yeşil katili Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda bak öğren 3. yılın oldu 21. yüzyıl Belediyeciliği nasıl yapılıyor. Bu işler partindeki onun gelinini, bunun damadını, şunun oğlunu, bunun kızını Belediyeye işe almakla Salihli Belediyesini Akraba A.Ş haline getirmekle olmuyor. Trilyonlarca değerinde arsaları satmakla bu parayı da buhar etmekle de olmuyor. Bankalardan trilyonlarca kredi borçlanıp Salihli halkının geleceğine ipotek koydurmakla da olmuyor. Çok borçluyuz paramız yok diyorsan aşağıdaki aracı bu iş için kiralayabilirsinde. Bu işler önce yeşili sevmekle başlar. Önce yaradılanı seveceksin yaradandan ötürü.

Ağaç ve yeşil katili Zeki Kayda bak öğren bu işler nasıl oluyor
13 Nisan 2017, Perşembe

Ağaç ve yeşil katili Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda bak öğren 3. yılın oldu 21. yüzyıl Belediyeciliği nasıl yapılıyor. Bu işler partindeki onun gelinini, bunun damadını, şunun oğlunu, bunun kızını Belediyeye işe almakla Salihli Belediyesini Akraba A.Ş haline getirmekle olmuyor. Trilyonlarca değerinde arsaları satmakla bu parayı da buhar etmekle de olmuyor. Trilyonlarca bankadan kredi borçlanıp Salihli halkının geleceğine ipotek koydurmakla da olmuyor. Çok borçluyuz paramız yok diyorsan aşağıdaki aracı bu iş için kiralayabilirsinde.Bu işler önce yeşili sevmekle  başlar. Önce yaradılanı seveceksin yaradandan ötürü. 

 

BAK ZEKİ KAYDA ÖĞREN. BU İŞLER BÖYLE YAPILIYOR ARTIK

Muğla Büyükşehir Belediyesi, çevreyi, ağaçları korumak ve bütün ilçelerde kullanılmak üzere dönerli tip ağaç sökme, dikme makinesi ile hiç ağaç kesmeden hizmet veriyor.

 

   Dönerli tip ağaç sökme, dikme makinası  açı olarak 360 derece dönebilmekte ve dikim, söküm yapılacak ağaca her açıdan yaklaşabilmekte. Üzerinde 4 adet bıçak yardımı ile 1 metre 55 santimetre çukur derinliğine inebiliyor. Araç 2 metre 30 santimetreye kadar çukur ağzı açabilmektedir. Aracın üzerine alınan ağacı taşıma yüksekliği ise 4 metre 50 santimetredir. Muğla ili genelinde birçok alanda kullanılan araç ilçe belediyelerinden talep geldiğinde de araç ilçelere de hizmet veriyor. Böylelikle de ağaçlar canlı canlı elektirkli testere ile kesilmiyor.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.