Salihli TV

Vekil Özel Salihli'de "HAYIR" çalışması yaptı

CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel 16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan Referandum çalışmaları kapsamında Salihli Mahallerinde çalışmalar yaptı.

Vekil Özel Salihli'de
12 Nisan 2017, Çarşamba
     16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Referandum çalışmaları kapsamında CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel Salihli’de Taytan Mahallesi ve Adala Mahallelerinde “Hayır” çalışmaları yaptı.  CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel’e Taytan Mahallesi ve Adala Mahallelerinde Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, İlçe Yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları ve partililer eşlik etti. 
 
   Burada halka hitap eden Manisa Milletvekili Özgür Özel, “Cumhurbaşkanı partili olarak istediği Meclis kurulunu belirleyecek, istediği kadar bakanlık kuracak, bakanları belirleyecek, istediği kadar cumhurbaşkanı yardımcısı atayacak, sonra HSYK'yı ve Anayasa Mahkemesi'ni tek başına belirleyecek. HSYK'nın 4 üyesini devletin başı olma sıfatıyla Recep Bey atıyor. HSYK'nın iki üyesi olan biri Adalet Bakanı, biri adalet bakanı müsteşarı. Bunları hükümetin başı sıfatıyla Tayyip Bey atıyor. Geriye 7 tane var. Partinin Cumhurbaşkanı olduğu için bunu da Sayın Erdoğan seçiyor. Sonuç 4 Recep, 2 Tayyip, 7 Erdoğan, 13 tamam, Recep Tayyip Erdoğan. Bir kişinin üzerine elbise dikmişler, kendinden sonra gelene de uysun diye, ikiz kardeşi gelse ona uyması mümkün değil. Uşak'tan ben söyleyeyim Türkiye'den herkes duysun. Eğer bu yetkilerle seçilecek olan Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olsa biz buna sonuna kadar karşıyız.” dedi.
 
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.