Salihli TV

Akka Koleji'nin bursluluk sınavına yoğun ilgi

AKKA Koleji 2017-2018 Eğitim - Öğretim yılı kayıtları için bursluluk sınavı düzenledi

Akka Koleji'nin bursluluk sınavına yoğun ilgi
20 Mart 2017, Pazartesi
   18-19 Mart tarihlerinde AKKA Etüt merkezi ve AKKA Takviye Kursunda düzenlenen sınava ilkokul 3,4 ortaokul 5,6,7,8 Lise 9,10,11.sınıf düzeyinde 2000 öğrenci katıldı. AKKA Eğitim Kurumları Müdürü H.İbrahim Sert, öğrenci ve velilere bursluluk sınavına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek “Sınav sonuçlarını en kısa sürede açıklayacağız. Veli ve öğrencilerimiz sonuçlarını kurumlarımıza gelerek öğrenebilecekler.” dedi.
 
 
 
  Sert, “Öğrenme yaşam boyu devam eden bir süreçtir. Her öğrenme yeni bir öğrenme faaliyetinin
kapısını aralar, bizim yapmamız gereken öğrencinin hedeflerine ulaşma yolunda doğru öğrenmeler gerçekleştirerek sağlam bir gelecek kurmasına destek olmaktır. AKKA Okulları olarak deneyimli  ekibimizle doğru ve zamanında uygun tekniklerle gerçekleştirilecek öğrenmenin bireyde meydana getirdiği farklılıkların bilincinde olarak tüm planlarımızı, projelerimizi bireysel farklılıkları gözeterek oluşturuyoruz. Salihli’ye eğitimde güçlü bir enerji katacağız.” dedi.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.