Salihli TV

SALİHLİ'YE YENİ 60 KİŞİ KAPASİTELİ HUZUREVİ YAPIMINA BAŞLANDI

AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail Bilen yaptığı açıklamada: Salihli'ye yakışır bir Sosyal Hizmet Merkezi ve Huzurevi kazandırmak için başlatılan çalışmaların plan-proje ve ihale safhası tamamlanarak inşaat çalışmalarına başlanıldığını bildirdi.

SALİHLİ'YE YENİ 60 KİŞİ KAPASİTELİ HUZUREVİ YAPIMINA BAŞLANDI
20 Mart 2017, Pazartesi

Sosyal Hizmet Merkezi ve 60 kişilik huzurevini Salihli’ye kazandıracaklarını belirten Bilen: "Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı, Salihli Huzurevi için ilk kepçe vuruldu. Toplumsal ve sosyal açıdan birçok hizmet sunan Sosyal Hizmet Merkezi ve Huzurevi Binalarının 9.404.000 TL proje bedelli ve 460 günlük iş süresi içerisinde tamamlanarak 2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Sosyal Hizmet Merkezi ve Huzurevi inşaatının bitirilip hizmete açılmasıyla, ilçemiz için çok önemli olan bir ihtiyaç da giderilmiş olacaktır. Salihli Sosyal Hizmet Merkezi ve Huzurevi binası, Sağlık Mahallesinde devlet hastanesinin üzerinde bulunan 10 dönümlük arsa üzerine yapılacaktır. Sosyal Hizmet Merkezi ve Huzurevinin Salihli’mize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.