Salihli TV

Kocatürk'ün tüm kampüsleri Salihli'de Buluştu

Salihli Kocatürk Okulları 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla farkındalık yaratacak bir organizasyonla tüm Kocatürk Okulları öğrencilerini "Su ve Yaşam" konulu canlı performans resim yarışmasında buluşturdu

Kocatürk'ün tüm kampüsleri  Salihli'de Buluştu
20 Mart 2017, Pazartesi
        Ege Bölgesinde toplam 11 okul,İlköğretim seviyesinde 6 okulla eğitim-öğretim veren Kocatürk Okulları Akademik çalışmaların  yanında sportif,bilimsel ve sanatsal alanlarda da öğrencilerini  destekliyor. Yeteneklerini keşfederek geliştiren  Kocatürk Okulları 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla farkındalık yaratacak bir organizasyonla tüm  Kocatürk Okulları öğrencilerini “Su ve Yaşam” konulu canlı performans resim yarışmasında buluşturdu. Yarışma jüri tarafından değerlendirilerek ilk üç öğrenci sanat alanında kendilerini geliştirebilecekleri ödüller kazanırken, katılım gösteren tüm öğrencilere günün anlam ve önemine uygun hediyeler verildi.
 
1.Merve Nur Okan (Salihli Kocatürk Ortaokulu 5.Sınıf Öğrencisi)
2.İdil Meryem Şenışık (Üçkuyular Kocatürk İlkokulu 4.Sınıf Öğrencisi)
3.Demirhan Türkerhan (Üçkuyular Kocatürk İlkokulu 4.Sınıf Öğrencisi)
 Dereceye giren öğrencileri Salihli Kocatürk Okulları Müdürü İsmail Kocamaz tebrik ederek ödüllerini takdim etti.
 
         Kocamaz “Kocatürk Okullarında öğrencilerimizin yaratıcılıklarını  geliştirmelerini çok yönlü düşünmelerini destekleyen,kişisel gelişimlerine katkı sağlayan sanat eğitimi  ile estetik düşünce ve bilinci yüksek ,üretken ,hayata hazır bireyler yetiştiriyoruz.”diyerek organizasyona katılan öğrencilere teşekkür etti.
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.