Salihli TV

Özel Salihli Hastanesi yaşlıları unutmadı

Özel Salihli Hastanesi yaşlılar haftası nedeniyle Turgutlu Huzurevini ziyaret etti.

Özel Salihli Hastanesi yaşlıları unutmadı
20 Mart 2017, Pazartesi
Özel Salihli Hastanesinin personeli Ergül Baydır ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Damarlı katılımıyla yapılan ziyarette yaşlıların elleri öpülüp hal ve hatırlar sorulurken, yaşlılar da mutlu oldu. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette yaşlılara karanfil ve çeşitli hediyeler taktim edildi. Yaşlılar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, Özel Salihli Hastanesine teşekkür etti.
        Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Damarlı ” Yaşlılık, insan hayatının çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık dönemi itibar, özel alaka gerektirmektedir. Bu aynı zamanda yaşlılarımıza bir minnet borcudur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir. Bizlerde bu ziyaretimizle yaşlılarımıza yalnızlıklarını unutturmak, onlarla sohbet etmek istedik.” dedi.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.