Salihli TV

"Can Hastanesine teşekkür ediyorum"

Geçtiğimiz günlerde Salihli Özel Can Hastanesinde Meme Kanseri Ameliyatı olan ve sağlığına kavuşan Hatice Menekşe Can Hastanesi doktorlarına ve personeline teşekkür etti.

18 Mart 2017, Cumartesi
        Rutin kontrollerinde meme kanseri teşhisi konulduğunu ifade eden Hatice Menekşe, “Rutin kontrollerimde meme kanseri teşhisi konulmasının ardından 17 Mart Cuma günü Salihli Özel Can Hastanesinde ‘’Meme Kanseri Ameliyatı’’ geçirdim. Bu süreçte İlk tanıyı koyan başta Radyoloji Uzm.Dr Ali Cem Korkmaz’a, bu zor ameliyatı gerçekleştiren Genel Cerrahi Uzm.Dr. Aydın Keskin’e, Anestezi Uzm. Dr. Çetin Duran’a ve Ameliyathane Hemşire ve personeline, pozitif enerjisi ve güler yüzü ile moralimi en yüksek seviyede tutan Nilgün Ulu’ya Özel Can Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Yener Bakan’a Cerrahi servisine, Can Hastanesinin tüm personeline, ameliyat öncesi ve sonrası ziyaret eden ve telefonla arayıp desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.